Леся Нікітюк ніколи не упускає приводу повеселитися. А Хеллоуїн до того ж став черговим приводом покрасуватися в незвичайному образі. Зірка вирішила вкотре зробити ставку на свою розкішну фігуру і не прогадала.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Леся одягла чорну сукню з корсетом і пишною спідницею з фатину, яка підкреслила її спокусливі форми й тендітні плечі. А завдяки вмінню ефектно позувати - і стрункі ноги екс-ведучої "Орла і Решки". На додаток до вбрання вона підібрала ободок в чорно-помаранчевих тонах самого "страшного" свята року, а також кольє і браслети. Волосся вона розпустила, попередньо їх вирівнявши, а макіяж зробила стриманий, без кричущих і лячних елементів в дусі Хеллоуїна.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк з племінницями
Леся Нікітюк з племінницями

Образ вийшов спокусливим і гармонійним, і фанати поспішили відзначити це. "Яка красивущая", "Вау, вау, вау", "Красивенько і зовсім не страшно", "крутий образ, красуня", "карколомна", "цариця гарбузів", - пишуть фанати. Багато також відзначили, що Леся – відмінна сестра і тітка для дівчаток, з якими з'явилася в кадрі. І що вона-відмінний приклад того, що свята потрібно проводити з сім'єю.