Ані Лорак - одна з найпопулярніших і успішних співачок вітчизняного шоу-бізнесу. Майже тридцять років вона віддає себе глядачеві, кожна її пісня стає стовідсотковим хітом, а її поява на червоній доріжці активно обговорюється в кулуарах. Крім того, співачка виховує дев'ятирічну дочку Софію, яка народилася від турецького бізнесмена Мурата Налчаджіоглу. Пара минулого року розлучилася, проте їм вдалося зберегти теплі стосунки.

Нещодавно Ані Лорак взяла участь в онлайн-концерті, де разом зі своєю дочкою виконала легендарний хіт "Колискова Ведмедиці". Вони ретельно готувалися до виступу, зірка з дочкою приміряли незвичайні костюми з золотими поясами.

"Днями ми з донькою взяли участь в онлайн-концерті @soyuzmultfilm.official і @russkoe_radio. У дуеті заспівали "Колискову ведмедиці" з легендарного мультфільму "Умка". Софія, коли була зовсім ще крихтою, дуже любила засипати під цю мелодійну і ніжну пісню❤️", - підписала відео Ані Лорак.

Шанувальники прийшли в захват від номера: "Неймовірний виступ, Софія дуже красиво співає!", "Чудовий дует! Софія така вже доросла ❤️", "так класно заспівали", "Неймовірні! У Софії дуже гарний голос!", "Чудові! Як же класно було побачити ваш спільний виступ!❤",- захопилися користувачі Мережі.