Від постійного стресу, зміни амплуа та уваги до своєї персони психіка знаменитостей часто не витримує тиску - навіть найстійкіші зірки на застраховані від діагнозу у сфері психіатрії. Але ж творча діяльність артиста вимагає повної віддачі! Так і вийшло, що попри славу і нечувані багатства, знаменитим людям теж доводиться лікуватися в психіатричних лікарнях.

Когось туди доводить алкоголь, у багатьох психіка не витримує навантаження, а хтось просто використовує такий "відпочинок" як спосіб привернути до себе увагу і влаштувати сенсацію.

Тетяна Догілєва

Актриса належить до першого типу - її підвела алкогольна залежність. Вона напивалася до безпам'ятства тижнями до ряду і не могла вже контролювати свій стан, тому довелося вдаватися до допомоги досвідчених наркологів. Але професіоналам вдалося допомогти актрисі медикаментозним лікуванням.

Віктор Сухоруков

З діагнозом "біла гарячка" в клініку ім. Бехтерева потрапив Віктор Сухоруков. Важкі знімальні графіки, глибокі ролі, втрата колег по фільмах "Брат" і "Брат-2" похитнули світогляд актора – і він не знайшов кращого виходу, ніж "розслаблятися" алкоголем. Коли справа дійшла до випивки прямо на зйомках (Віктор переливав спиртне в непрозорі пляшки кефіру), близькі допомогли Сухорукову зробити крок назустріч одужанню – погодитися на госпіталізацію.

Олександр Домогаров

Алкоголь довів до психлікарні й Олександра Домогарова. Чарівному акторові довелося зробити паузу в кар'єрі через душевні муки, які плавно перетекла в справжній особистісну кризу в купі з пристрастю до алкоголю. Лікування, на щастя, допомогло і йому.

Влад Топалов

А ось Влада Топалова до психіатрів привів не алкоголь, а наркотики – він вступив до лікарні в настільки важкому стані, що стояло питання зовсім про "останні дні життя". Вплив наркотиків порушило функціонування внутрішніх органів, відновитися повністю співак вже ніколи не зможе – він після "виходу" з будь-якими залежностями він рішуче закінчив і чітко дотримується терапії докторів.

Лоліта Мілявська

Харизматична Лоліта Мілявська впала в депресію через невдале кохання - в московські психіатричні заклади вона надходила двічі, обидва рази на ґрунті душевних страждань. Вперше вони були викликані розлученням з Олександром Цекало, другий раз депресія повернулася через розставання з Олександром Зарубіним.

Філіп Кіркоров

"Король російської естради" Філіп Кіркоров колись страждав від нападів раптової, безпричинної агресії - і довго не здогадувався про це, поки наслідки не стали очевидні оточенню. Річ у тому, що напади забувалися самим Філіпом, і він міг не помітити, як нашкодив чомусь. Але от коли справа почала стосуватися інших людей - як пояснив сам Кіркоров, його сутички з колегами та побиття Марини Яблокової сталися саме в рамках нападу, – тут вже співак сам жахнувся і добровільно здався на лікування в ізраїльську психіатричну клініку.

Сергій Жигунов

Роман з партнеркою по "Моїй прекрасній няні" Анастасією Заворотнюк не приніс Сергію Жигунову нічого хорошого – тільки розлучення з дружиною і направлення на психіатричне лікування. Депресія через серцеві переживання (не міг пробачити собі зраду) довела до проблем зі здоров'ям, тому сам актор не став відмовлятися від путівки в госпіталь ім. Вишневського. Після повернення Сергій кинув Заворотнюк і повернувся до дружини.

Андрій Данилко

Сміливості виступу Вєрки Сердючки на "Євробаченні" захоплювалися багато – у 2007 Україна ще підтримувала дружні відносини з Росією, тому гучне "Раша, гудбай!" дуже не сподобалося східному сусідові. Всі російські гастролі швидко скасували, Преса заклювала, доходи впали - Данилко впав у депресію, сильно схуд. Допомогло лікування в Австрії - повернувся незмінний оптимізм, з яким можна все пережити.