Шоумен і продюсер Потап, який назвав причину розпаду групи "Время и Стекло", вперше поділився, як познайомився з Тіллем Ліндеманном і як їх знайомство переросло в дружбу.

Про це він розповів «прозорому гонщику» Марку Куцевалову в новому випуску 2popodcast.

Настя Каменських і Потап
Настя Каменських і Потап

"Тілль - дуже класний. Ми познайомилися з ним, коли опинилися в ресторані, сидячи за одним столом. Був гарний настрій, і ми з ним дуже сильно напилися. Це було в ресторані "Царське село" в Києві. А він - плавець, я - ватерполіст. І тут я кажу: "А зараз на 6-ій доріжці виступає плавець НДР Тілль Ліндеманн. На старт, увага, марш - він залазить на стіл і стрибає, стіл розвалюється, офіціанти в шоці... Після всього я дав сто доларів офіціанту. І він сказав: "Ти ставишся по-людськи, ти будеш моїм другом назавжди". З того моменту ми дружимо", - поділився Потап.

Настя Каменських і Потап
Настя Каменських і Потап

Раньше Українці писали, що популярний український репер, продюсер Олексій Потапенко (Потап) знову перевтілився в служителя Бога.

Але, зробив це він не просто так-йдуть зйомки українського фільму "Скажене весілля 3".

Нове фото Олексій Потапенко показав на своїй сторінці в Instagram.

Артист приміряв чорну рясу і синю камілавку (так називається головний убір священика). У репера дуже довга борода і навіть з'явилися волосся на голові.

"We on set ! Знімаємо " Скажене весілля 3", - підписав знімок Олексій Потапенко.

Користувачі Мережі прийшли в захват, побачивши нову фотографію Потапа. Артиста засипали компліментами. Багато юзерів писали, що реперу дуже йде ряса священика.

"Потап, ви без роботи не залишитеся!"; "А вам ряса дуже йде. Так і ходіть"; "Господи, прости"; " Відпусти мені батюшка гріхи. Знаю у мене їх дуже багато"; " Потап! Тобі йде!"; "В епідемію можна поміняти подіум на вівтар. Парафіянам і пісню заспівати і гріхи відпустити. Амінь", - писали шанувальники артисту.