Співачка Санта Дімопулос, екс-вокалістка групи "ВІА Гра", візьме участь в новому сезоні шоу "Танці з зірками", який очікується на екранах вже цієї осені. На проект колегу по цеху запросила співачка і теж колишня учасниця "ВІА Гри" Надія Мейхер.

Про це Дімопулос повідомила в Instagram, запросивши на проект актора Тараса Цимбалюка ( "Кріпосна", "Спійматі Кайдаша"). "Головна новина літа, - написала співачка. - Я приймаю челлендж від Надії Мейхер. До зустрічі на проекті".

Санта Дімопулос, екс-вокалістка групи "ВІА Гра"
Санта Дімопулос, екс-вокалістка групи "ВІА Гра"

Нагадаємо, Санта Дімопулос народилася в греко-ассірійської-українській родині. За роки кар'єри прославилася не тільки як співачка, але і як модель і бодібілдер. У 2006 році Дімопулос зайняла третє місце на конкурсі краси "Міс Всесвіт Україна", а кілька років по тому в Таїланді завоювала титул чемпіонки світу з бодібілдингу та фітнесу.

Санта Дімопулос, екс-вокалістка групи "ВІА Гра"
Санта Дімопулос, екс-вокалістка групи "ВІА Гра"

Дімопулос була солісткою групи "Сьоме небо", а пізніше взяла участь в 3 сезоні проекту "Фабрика зірок". Там співачку і запримітив продюсер Костянтин Меладзе. Уже в грудні 2011 року вона стала солісткою групи "ВІА Гра", в якій зайняла місце Надії Мейхер. Рік по тому дівчина покинула колектив, щоб зайнятися сольною кар'єрою.

Тим часом глядачі шоу продовжують обговорювати першу зоряну пару - Олег Винник обзавівся партнеркою. На паркет головний "вовк" української естради вийде з хореографом Оленою Шоптенко.