Співачка Олександра Зарицька повідомила, що її група KAZKA створює власний мультсеріал. Про це вона розповіла в ефірі телеканалу "Дом".

За словами солістки, історія закінчиться хепі-ендом - головна героїня вийде заміж.

Книга Kazka
Книга Kazka

"Ми презентували книгу про дівчинку казці, вона схожа на мене. Вона теж пухкенька, теж така симпатична дівчинка, і теж встряє в деякі події. І ця книга - це початок чогось більшого. Тому що ми, наша група, виходимо Зараз на такий новий рівень – ми хочемо бути також мультиплікаційною історією, і ми пишемо, малюємо свій мультсеріал. У мультсеріалі в головній героїні трохи інша особа. У неї там хепі-енд, вона там заміж вийшла, всі справи. Вибачте за спойлер, але ось", - сказала Зарицька.

Прем'єра серіалу відбудеться 11 листопада на офіційній YouTube-сторінці KAZKA.

Варто відзначити що останнім часом творчий колектив регулярно радує своїх фанатів новими проєктами.

Так, нещодавно колектив KAZKA долучився до соціального проєкту "Звуки Чорнобиля". Група KAZKA представила унікальне відео на пісню "Остров" про Чорнобильську трагедію і зняли кліп на території Зони Відчуження.

Прем'єра пісні та відеоролика відбулася 27 жовтня на YouTube-каналі групи. У треку, крім музики, можна почути унікальні звуки Чорнобиля, наприклад, Тріск дозиметра, який вимірює радіацію, а також скрип колеса огляду в місті-примарі.