Український артист Андрій Данилко на відміну від російських зірок не зміг знайти слів, щоб розповісти про свої почуття у зв'язку зі смертю Михайла Жванецького.

Тому в своєму Instagram він опублікував тільки раритетне фото з метром, не залишивши коментарів.

Втім, за Данилко це зробили його підписники.

Андрій Данилко та Михайло Жванецький
Андрій Данилко та Михайло Жванецький

"Ви, напевно, з нього приклад брали. Один з перших "вчителів", - припустила lady_du_soleil.

"Шкода, дуже шкода. Людина яка навчила мене тонкій сатирі. RIP " — - написав Анатолій Браславський.

Набагато раніше в інтерв'ю "Фактам" Жванецький відзначив талант Данилка, хоча при цьому зазначив, що той чим далі, тим більше»йде в ширвжиток".

"Якось виступав з ним на гумористичному фестивалі в Ялті. Було багато українських і російських артистів, але тільки біля дверей його гримерки стояла охорона — два міліціонери. Вони не дають можливості не тільки увійти, але і вийти. Тому не можу передбачити, що у Данилка вийде далі. Чи зможе він вийти?"—- задавався Жванецький питанням.

Андрій Данилко
Андрій Данилко

А сам Андрій Данилко в інтерв'ю нашому кореспонденту розповідав, що його Вєрку ніколи не критикували Михайло Жванецький і Роман Віктюк.

Як писали Українець раніше, письменник-сатирик Михайло Жванецький помер на 87 році життя.

На початку жовтня повідомлялося, що Жванецький завершив концертну діяльність через вік і втрату працездатності. «Артистам потрібно мати мужність вчасно піти зі сцени. У Жванецького ця мужність є-вчасно піти зі сцени, не тягнути. Він реаліст і сказав, що не треба виходити на сцену. Старіти потрібно вдома", - сказав тоді його представник.

Михайло Жванецький
Михайло Жванецький

Народний артист Росії та України Михайло Жванецький народився 6 березня 1934 року в Одесі. У 60 - х він працював у Ленінградському театрі мініатюр під керівництвом Аркадія Райкіна, за цей час написав понад 300 мініатюр і монологів для акторів Романа Карцева і Віктора Ільченка. У 1988 році Жванецький створив Московський театр мініатюр. З квітня 2002 по грудень 2019 року був постійним ведучим щомісячної телепередачі «черговий по країні» на каналі «Росія-1».

Жванецький написав більше десяти книг, був лауреатом безлічі премій і володарем нагород, у тому числі кавалером ордена «За заслуги перед Вітчизною» III ступеня.