Молода політик, телеведуча і зірка Ксенія Собчак згадала, як їй довелося побувати на урочистому вечорі, де виступав покійний нині Михайло Жванецький.

Нагадаємо, відомий письменник і сатирик Михайло Жванецький помер у п'ятницю, 6 листопада. Михайлу Жванецькому було 86 років.

Ксенія Собчак
Ксенія Собчак

"Була на його виступі до коронавірусу, на маленькому вечорі. Він забував щось, іноді плутався, але був прекрасний все одно-просто від свого масштабу. Дивитися на це було дуже сумно і боляче. Велика була людина", - пише телеведуча в соцмережах.

Письменник буквально за кілька місяців до своєї смерті вирішив піти зі сцени. Його знайомі кажуть, що горді тим, що йому вистачило духу не тягнути з цим до кінця а піти з гордістю і високопіднятою головою.

Як писали Українці раніше, народний артист Росії та України Михайло Жванецький народився 6 березня 1934 року в Одесі. У 60 - х він працював у Ленінградському театрі мініатюр під керівництвом Аркадія Райкіна, за цей час написав понад 300 мініатюр і монологів для акторів Романа Карцева і Віктора Ільченка.

Михайло Жванецький
Михайло Жванецький

У 1988 році Жванецький створив Московський театр мініатюр. З квітня 2002 по грудень 2019 року був постійним ведучим щомісячної телепередачі «черговий по країні» на каналі «Росія-1».

Жванецький написав більше десяти книг, був лауреатом безлічі премій і володарем нагород, у тому числі кавалером ордена «За заслуги перед Вітчизною» III ступеня.