Дружина відомого коміка і актора Євгенія Кошового Ксенія разом з ним була на святкуванні дня народження шоумена Юрія Ткача.

Звідти з'явилися яскраві кадри, якими дружина Кошового поділилася зі своїми підписникаи в соціальній мережі.

Відповідні фотографії Ксенія Кошова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Помітно, що подружжя в дуже теплих відносинах, вони обидва одягнені в одяг рожевого кольору, що говорить про те, що вони є одним цілим.

Stories зі сторінки Ксенії Кошової в Instagram
Stories зі сторінки Ксенії Кошової в Instagram

На одній з фотографій Євген і Ксенія Кошові стоять поруч з винуватцем торжества Юрієм Ткачем. Крім цього, дружина відомого коміка підписала знімок словами "Happy Birthday", в свою чергу, кажучи про те, що вони відзначали цей день разом, в дружній атмосфері.

Stories зі сторінки Ксенії Кошової в Instagram
Stories зі сторінки Ксенії Кошової в Instagram

На задньому тлі цього знімка можна помітити компанію веселих людей, які тримають в руках келихи, щоб пити за здоров'я іменинника.

Варто зауважити і зовнішній вигляд Ксенії Кошової, яка перебуває у шлюбі з Євгеном ось уже скільки років. Дивлячись на фото, видно, що вона знаходиться у відмінній формі, а також відомо, що вона танцює в балеті Олени Коляденко і те, що вона закінчила балетну школу в Москві.

Насичена червона помада, стильна і молодіжна зачіска говорять про те, що Ксенія пильно стежить за своєю красою, а також, не можна не відзначити шпильку у вигляді квітки, яка прикріплена до волосся. Крім цього, помітно, що на знаменитій лисині Євгена Кошового пробилося волосся.

Нагадаємо, що Євген Кошовий вирішив відростити собі волосся на прохання своєї дочки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Євген Кошовий здивував українців своєю різноманітністю і перетворився на репера.

Також портал "Українці" писав, що Юрій Ткач поділився з українцями своїм новим образом.