Відома українська співачка Ані Лорак вирішила розважитися і відправилася в один із закладів, звідки порадувала шанувальників новим відео. Артистка застосувала маску Instagram від Олени Темникової і показала, що вміє бути не тільки серйозною, а й комічною.

Відповідне відео Ані Лорак опублікувала в розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Ні для кого не секрет, що нещодавно артистка розлучилася зі своїм чоловіком, турецьким бізнесменом і батьком своєї дочки Муратом Налчаджіоглу. Тепер же вона знаходиться у відносинах з продюсером лейбла Black Star Єгором Глібом, за якого шанувальники давно вже хочуть видати заміж свого кумира.

Stories Ані Лорак в Instagram
Stories Ані Лорак в Instagram

Останнім часом Ані Лорак стала досить активним користувачем соціальної мережі, її аудиторія фанатів налічує 6,8 мільйонів чоловік. Всі вони із задоволенням стежать за особистим і професійним життям української співачки.

Вона, в свою чергу, не перестає радувати публіку новими фотографіями і відео. Цей раз не став винятком, оскільки Ані Лорак вирушила, судячи з усього, в один із закладів, і зняла нову Stories. Там вона приміряла маску Олени Темникової, показавши шанувальникам, що вміє бути забавною.

Цілком ймовірно, фанати артистки досить таки рідко бачать її в такому амплуа і з таким настроєм, але, сказати чесно, їй це дуже до лиця.

Нагадаємо, що у мережі показали Ані Лорак, яка потрясла фанатів відвертим вбранням.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ані Лорак показала шикарні пишні стегна в стильних штанях.

Також портал "Українці" писав, що артистка Ані Лорак зачарувала шанувальників милим знімком.