Епатажна українська співачка Оля Полякова вирішила розсмішити шанувальників і показала, як можна поправити свій педикюр, якщо на пальці сліз лак. Артистка просто взяла звичайний маркер, нафарбувала собі ніготь і покрила зверху прозорим лаком.

Відповідне відео Оля Полякова опублікувала в розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Суперблондинка завжди виглядає на всі 100% і, здавалося б, у неї немає ніяких конфузів. Дивлячись на неї, багато фанатки розуміють, що вона витрачає величезну кількість фінансів на себе. І правда, виглядає вона завжди дуже охайно і красиво, що часом, навіть не скажеш, що вона може виглядати інакше.

Але гуморна співачка вирішила відкрити завісу і показала, що вона робить в непередбачених ситуаціях.

Українська артистка Оля Полякова, перебуваючи на зйомках, показала, що у неї раптово сліз лак на великому пальці лівої ноги. Але вона нітрохи не розгубилася, а взяла чорний маркер і завдала його на ніготь, а потім просто покрила його прозорим лаком.

Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram

"Дівчатка, лайфхак ... якщо у вас сліз лак ...", - сказала Оля Полякова, показуючи фанаткам, як вона вирішує таку ситуацію.

Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram
Скріншот зі сторінки Олі Полякової в Instagram

Багато шанувальниць, напевно, не знали про такий лайфхак, а хтось, можливо, чинить так само. Проте, Полякова буквально відкрила очі багатьом і підказала, що потрібно зробити, якщо немає часу сходити в салон краси і навести порядок.

Нагадаємо, що артистка Оля Полякова показала відео одного зі своїх виступів у Дніпрі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Полякова звернулася до фанатів через вибори в США.

Також портал "Українці" писав, що Філіп Кіркоров зустрівся з Олею Поляковою в Дубаях.