Український продюсер і режисер, актор, репер і сценарист Олексій Потапенко (Потап) зізнався, наскільки йому пощастило з його дружиною, співачкою Настею Каменських або NK. Артист прийшов додому і розповів, що його дружина любить постійно щось міняти вдома.

Відповідне відео Олексій Потапенко опублікував у розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Багато років тому на сцену вперше вийшов дует Потап і Настя, який всього за невеликий відрізок часу знайшов величезну популярність і став одним з найяскравіших дуетів. Їх спільна робота тривала багато років, але в одну мить артисти вирішили оголосити про закінчення існування їх дуету.

Шанувальники дуету постійно підозрювали їх у бурхливому романі, але Потап і Настя постійно мовчали і не давали ніяких надій. Проте, не так давно вони, все-таки, одружилися і зіграли розкішне весілля, де було багато знаменитостей.

Скріншот зі сторінки Потапа в Instagram
Скріншот зі сторінки Потапа в Instagram

І сьогодні сімейне життя Потапа і Насті Каменських вирує суцільною романтикою і домашнім затишком. Цього разу Потап вирішив розповісти, що його дружина любить постійно щось міняти вдома.

"Як же мені пощастило з дружиною... приходиш додому і нічого не дізнаєшся, тому що Настуся все змінює. Раз і все ... інший диван, інший колір ось цієї штуки, ви, правда, не бачили, якою вона була до цього. Але неважливо, повірте мені на слово", - підкреслив Потап, вказуючи на інший диван.

Нагадаємо, що репер Олексій Потапенко похвалився шанувальникам спільним знімком з Монатіком.

Як раніше повідомляв портал " Українці", Потап розповів, як він познайомився з артистом Тіллем Ліндеманном

Також портал "Українці" писав, що Олексій Потапенко показав кадр зі зйомок популярного фільму"Скажене весілля - 3".