В інтерв'ю програмі "Слава+", яке вийшло 12 листопада на YouTube-каналі "Люкс ФМ", знаменита українська хореограф Олена Шоптенко висловилася про своє місце в суддівському кріслі в шоу "Танці з зірками".

Так, за словами танцівниці, раніше вона про це мріяла, в даний же час, вона теж не відмовилася б, проте підкреслив, що це не є метою її життя.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

"Тут потрібно щось ще. Це ж не тільки від мене залежить. Колись хотіла, а зараз, напевно, була б не проти " » - висловилася Олена.

У той же час Шоптенко зробила своє припущення, чому раніше її не знали в проект в якості судді.

Однією з причин хореограф вважає те, що вона, можливо, погано розмовляє.

"Може бути, я погано говорю?",- висловилася вона.

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Раньше Українці писали, що переможниця українського проекту "Танці з зірками" , а також дворазова чемпіонка світу 2006 року з бальних танців Олена Шоптенко виклала кілька кадрів зі свого тренування в соціальну мережу.

Відповідні фотографії опубліковані на сторінці Олени Шоптенко в Instagram.

На даних фотографіях танцівниця, як завжди, прекрасна і знаходиться в шикарній формі. Вона постала в одному боді бежевого кольору з цікавим принтом і без будь-якої взуття.

"Я завжди говорила і кажу своїм учням, що чим більше танцювальних напрямків вони освоюють, тим краще їх координація і ширше кругозір. А чим краще їх координація, тим вище рівень їх майстерності і більше можливостей", - підписала свій пост Українська королева танців.

Крім цього, Олена поділилася тим, як і коли вона почала освоювати різноманітні напрямки в танцях.

"Колись років 10 тому я будучи абсолютною бальницею, спортсменкою і комсомолкою познайомилася з сучасною хореографією і повірити не могла, що так взагалі можна танцювати 😅", - розповіла чемпіонка світу.