51-річна Дженніфер Лопес каже, що "краса не має терміну придатності", позуючи в глибокому купальнику для нового відео на підтримку своєї лінії макіяжу JLo.

Дженніфер Лопес запустила свою лінію краси JLo Beauty на вихідних.

Читайте нас у Google News!

Дженніфер Лопес
Дженніфер Лопес

А в ніч на неділю 51-річна актриса продемонструвала свої груди в відвертому коричневому купальнику, щоб поділитися новинами під час відео.

Наречена Алекса Родрігеса, наступний фільм якого - "Заміж за мене з Оуеном Вілсоном", сказала у своєму новому промо-відео: "Краса не має терміну придатності", що можна розглядати як посилання на те, що вона виглядає такою прекрасною у віці за 50.

Дженніфер Лопес
Дженніфер Лопес

«Це не просто пристрасний проект, це 30-річна мрія. Я не можу дочекатися, щоб поділитися з вами своїми секретами догляду за шкірою» - сказала вона у відео від Джейсона Берга.

Зірка також сказала: "Чи готові ви до того світіння?"

У кліпі її бачать у відвертому купальнику, коли вона позує біля дерев'яної стіни, а також лежить на мілководді океану.

Дженніфер Лопес
Дженніфер Лопес

Лопес демонструвала бронзове сяйво, позуючи в басейні.

Надягаючи лише чорний бюстгальтер, вона промайнула своїм великим декольте, демонструючи модне волосся у спортивному стилі.

Вона перейшла на нову сторінку в Instagram, де сказано, що "секрет майже вийшов", оскільки вона дала шанувальникам швидкий доступ до колекції.

На сайті написано: «Тепер у вашого світіння немає терміну придатності», а рядок містить кілька дотепних рядків, що супроводжують зображення тизера.

Дженніфер Лопес
Дженніфер Лопес

Сторінка краси розкриває перший погляд на потенційний продукт із корпусом з рожевого золота, який відповідає візуальному оформленню.

Зображення було названо "Красуня, яка поспішає", маючи на увазі її головну роль у фільмі "Hustlers", а Лопес відповіла на це зображення: "Ми щойно зробили це!"

Лопес вже має парфуми на ім'я Glow і зараз продовжує зміцнювати своє місце.

Дженніфер Лопес
Дженніфер Лопес

JLo сказала, що їй як латиноамериканці було важче здійснювати свої мрії та досягти успіху, і вона сказала, що сподівається надихнути дівчат "у будь-який вік і будь-якого кольору з усього світу", щоб вони знали, що вони можуть робити все, що хочуть, і пишатися тим, хто вони.

Вона закінчила свою промову проханням про єдність, сказавши: "Я приймаю цю нагороду з великою смиренністю та вдячністю, і сподіваюся, що ми можемо почати зцілюватись як країна і стояти разом, згуртовані та горді та в злагоді".