Популярна і всіма улюблена українська телеведуча Леся Нікітюк опублікувала нове відео зі зверненням до своїх фанатів у соціальній мережі. Вона заявила про створення кимось її фейкової фан-сторінки в мережі.

Відповідна публікація розміщена в розділі Stories Лесі Нікітюк на її сторінці в Instagram.

Відома ведуча розповіла про те, що хтось без її відома створив фан-сторінку Лесі Нікітюк в мережі Instagram і просив у підписників гроші від її імені.

"Значить стався курйозний момент. Така ситуація, що з однієї моєї фан-сторінки, яка не є офіційною, її ведуть люди з якими я навіть не знайома, вимагали гроші за фотографії. 300, потім знову 300, а люди скидали. У мене на даний момент немає офіційної фан-сторінки. Це все разводняк", - з обуренням і якимось шокованим станом заявила Леся Нікітюк своїм мільйонним шанувальникам.

Сторіз Лесі Нікітюк
Сторіз Лесі Нікітюк

Українська ведуча користується величезною популярністю по всій Україні. Вона веде активний спосіб життя, як в шоу-бізнесі, так і на сторінці в соціальній мережі. Мільйонна публіка з величезним задоволенням стежить за життям своєї улюбленої телеведучої.

Леся Нікітюк підкорила всіх своїм чудовим почуттям гумору та простотою українського духу. Також вона дуже талановита і чудово виглядає.

Не дивно, що шахраї створюють фейкові фан-сторінки і заробляють на цьому гроші від імені Лесі, тому що аудиторія любить свого кумира і готова витрачатися на те, щоб бачити фотографії своєї улюблениці.

Нагадаємо, що відома ведуча Леся Нікітюк вперше розповіла про своє особисте життя.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телеведуча Леся Нікітюк звернулася до жіночої аудиторії зі словами про те, що не можна відмовляти собі в їжі.

Також портал "Українці" писав, що Леся Нікітюк терміново звернулася до своїх фанатів з незвичайним зверненням.