Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк звернулася до своїх підписниць з цікавою порадою. Ексцентрична ведуча каже, що потрібно їсти, якщо сильно хочеться, і не відмовляти собі в цьому.

Відповідне відео Леся Нікітюк опублікувала в розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Не секрет, що Леся Нікітюк володіє відмінним почуттям гумору і величезним талантом вести різні передачі, її база відданих фанатів із задоволенням відстежують її пости. Крім таланту і почуття гумору українська телеведуча володіє ще й шикарними довгими ногами.

Дивлячись на її фігуру, можна зробити висновок, що їй не страшна ніяка їжа, оскільки вона завжди залишається у відмінній формі. Цього разу Леся Нікітюк вирішила дати слушну пораду своїй аудиторії фанаток, які постійно дивляться на неї з великим захопленням.

Скріншот зі сторінки Лесі Нікітюк в Instagram
Скріншот зі сторінки Лесі Нікітюк в Instagram

Телеведуча без зайвої скромності сидить і за обидві щоки їсть щось, що виглядає досить апетитно. Вона каже, що не можна собі відмовляти ні в якій їжі, якщо дуже хочеться їсти. Цим зверненням вона дала привід фанаткам заздрити їй ще більше, адже їй точно не загрожує зайва вага.

Скріншот зі сторінки Лесі Нікітюк в Instagram
Скріншот зі сторінки Лесі Нікітюк в Instagram

"Якщо восени хочеться жерти, треба жерти. Не забороняйте собі, не карайте себе. Целюліт - це нестрашна хвороба, з нею можна жити", - звернулася до передплатниць українська телеведуча.

Нагадаємо, що телеведуча Леся Нікітюк розповіла, чи відчуває вона себе зараз самотньою.

Як раніше повідомляв портал " Українці", Леся Нікітюк показала, як вона відзначила Хелловін.

Також портал "Українці" писав, що ведуча Леся Нікітюк похвалилася розкішною фігурою в купальнику.