Українська співачка, учасниця жіночого поп-гурту "НеАнгели", дизайнер та інста-блогер Слава Камінська розмістила кілька фотографій цікавого характеру в соціальній мережі.

Відповідні кадри Слава Камінська опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

На даних фотознімках екс-учасниця шоу "Танці з зірками" постала в цікавому і незвичному для себе образі. Вона порадувала своїх фанатів фотографіями домашнього характеру, де здалася у всій красі у своїй ванній.

Фото сторіз слави Кімінської
Фото сторіз слави Кімінської

Слава Камінська похвалилася своєю жіночою красою і ніжністю. Вона лежить у ванній без одягу, прикриваючи свої принади руками.

"Про що говорять сумні пісні в інста" і " про те, що мені сумно? Або життя-біль?"- підписала Камінська.

Дивлячись на ці написи, можна подумати, що у красуні слави - осіння депресія, або ж у неї неприємності в особистому житті.

Крім цього, потрібно підкреслити, що вона знаходиться в шикарній формі і ще більше постройнела за час, який провела в гучному і успішному проекті "Танці з зірками".

Фото сторіз слави Кімінської
Фото сторіз слави Кімінської

Багато жінок обзавидуются такою красою, а чоловіки мріють побачити таку красу поруч з собою.

Ні для кого не секрет, що Слава Камінська володіє величезним талантом – незвичайним і низьким жіночим голосом - колоратурне контральто.

Вона підкорила багато мільйонів чоловічих сердець своїм образом і чимало жінок хотіли б дізнатися секрети такої жіночої краси.

Нагадаємо, що українська співачка Слава Камінська розповіла своїм фанатам про натягнуті стосунки зі своєю матір'ю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Слава Камінська оприлюднила фотографії особистого характеру і похвалилася обкладинкою журналу.

Також портал "Українці" писав, що відома співачка Слава Камінська показала публіці свого нового чоловіка.