Українська телеведуча і народна улюблениця Леся Нікітюк розмістила нову публікацію в соціальній мережі. Вона придумала комікс, в якому грає головну роль разом зі своєю подругою Машею Єфросиніною.

Відповідна публікація розміщена на сторінці Лесі Нікітюк в Instagram.

"Ловіть новий Сторі-Серіальчик 😁 У ролях: Маша Єфросиніна, Леся @нувипоняли став Ставте в коментах 👍 якщо сподобалося! Пишіть хто наступний❤️", - прокоментувала свій пост Українська телезірка.

Багатомільйонні Передплатники з посмішкою і захопленням відреагували на нову фішку телеведучої і "засипали" її відгуками.

"Візьміть мене в свій серіал😂", " Леся, Ваше почуття гумору неперевершене🔥!!!", "Агонь🔥, в цей сірий листопад позитивчик те що потрібно!", "ххх молодці дівчата💥 💥 💥", " це геніальні серіальчики, коли наступна серія? 😍 😍 😂 😂 ❤ ️ ", "Давайте наступний серільчик з Поляковою. Ві в тандемі просто", - прокоментували фоловери зірки.

Коментарі до посту Лесі Нікітюк
Коментарі до посту Лесі Нікітюк

Коментарі до посту Лесі Нікітюк
Коментарі до посту Лесі Нікітюк

Ні для кого не секрет, що українська телеведуча прославилася своєю харизмою і відмінним почуттям гумору на всю країну. Вона день за днем продовжує радувати і смішити своїх багатомільйонних фанатів, як на телеекрані, так і в соціальних мережах.

Ось уже скільки років Леся Нікітюк створює неповторний контент для української аудиторії, то вона подорожує світом, то Україною. Також вона ділиться неймовірними знімками і спілкується з фанатами в режимі онлайн.

Також варто відзначити, що вона постійно запитує у публіки ради, як їй чинити, або в який час вони хочуть дивитися передачі з її участю.

Нагадаємо, що відома телезірка Леся Нікітюк звернулася до своєї аудиторії з порадою побільше їсти.

Як раніше повідомляв портал " Українці", популярна телеведуча Леся Нікітюк порадувала своїх фанатів красивими знімками і опублікувала інформацію про нові випуски її проектів.