Український танцюрист, а також суддя телевізійних проектів "Танцюють всі!", "Україна має талант", "Танці з зірками" і "Модель XL", а також член журі "Ліги Сміху" Влад Яма розмістив свою фотографію в соціальній мережі. Він показав себе, як завжди, в елегантному костюмі і образі джентльмена.

Відповідна фотографія опублікована Владом Ямою на своїй сторінці в Instagram.

Професійний танцюрист і хореограф Влад Яма здався аудиторії в шикарному образі і похвалився відмінним смаком. Він одягнений в костюм чорно - білих тонів-жилетку і штани в дрібну клітку, а під жилеткою видно чорна сорочка.

Він стоїть у вузькому коридорі і тягне руку до об'єктива, ніби його застали зненацька папараці. При цьому помітно, що відомий шоумен досить з серйозним обличчям дивиться на камеру.

"Всім подобатися неможливо. Але у мене ж... гарний жилет🔥", - прокоментував свій пост Влад Яма.

Багатотисячні підписнки, які вже нараховують 539 тисяч чоловік, не втомлюються захоплюватися і стежити за творчістю талановитого танцюриста.

"Головне не оболонка, головне, що всередині, що прикрашає цей жилет🤗 👍", "ну конешно красивий Влад 🔥 а штани ваще супер🔥 👍❤️", " зовнішній вигляд, відображає внутрішній світ!❤️❤️❤️🔥", "Ви мені подобаєтеся не з за жилета😂", " Ви тут як актор у фільмі, дуже серйозні, але люблю і поважаю вас!!!",- прокоментували пост фоловери українського шоумена.

Коментарі до посту Влада Ями
Коментарі до посту Влада Ями

Коментарі до посту Влада Ями
Коментарі до посту Влада Ями

Нагадаємо, що професійний танцюрист Влад Яма вперше показав свого 4-х річного сина на шоу "Маскарад".

Як раніше повідомляв портал "Українці", український хореограф Влад Яма поділився з фанатами історією зі свого життя.

Також портал "Українці" писав, що Влад Яма відверто зізнався українським фанатам про те, що у нього все-таки був роман з Наталією Могилевською в 2006 році.