Українська співачка, ведуча, суддя і наставниця українського вокального шоу "Х-Фактор" Настя Каменських звернулася до української публіки з важливою заявою і розмістила відео в соціальній мережі.

Відповідне відео опублікувала Настя Каменських на своїй сторінці в Instagram.

Актриса заявляє, що вона стала гідом для дитячого фонду "Таблеточка".

"Я щиро поділяю мету команди Таблеточки в допомозі діткам з онкологічними захворюваннями, тому з радістю прийняла пропозицію стати другом і мотиватором для них", - говорить українська співачка.

Також українська ведуча заявила про те, що їм вдалося зібрати 250 тисяч гривень на забезпечення дітей, які страждають від онкозахворювання.

"А зовсім недавно закінчився мій спортивний інтенсив Rock your body, і нам разом з учасницями вдалося зібрати майже 250 000 грн для підопічних фонду 🚀 ця сума перетвориться на життєво важливі ліки для сміливих діток з онко". - повідомляє українській аудиторії Настя Каменських.

Крім цього, потрібно зауважити, що артистка почала співпрацювати з фондом з підтримки акції "Благодійність замість квітів".

"Я поділяю ідею, що навіть в День Знань ви можете приєднатися до благодійності і замість живих квітів подарувати віртуальний букет, на своїх концертах я буду дуже рада таким букетам", - говорить Настя.

Крім цього, популярна артистка разом з "Таблеточка" хоче показати публіці, що допомагати не так вже й складно, і що попереду ще багато дитячих сердець.

Нагадаємо, що чоловік Насті Каменських Потап опублікував відео, в якому розповів, як йому пощастило з дружиною.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Настя Каменських оприлюднила фотографію зі своєю мамою.