Нападник збірної Росії і пітерського "Зеніту" Артем Дзюба вже не вперше опиняється в центрі гучного скандалу. Наприклад, кілька років тому широкий суспільний резонанс викликали публікації ЗМІ, в яких розповідалося про зради спортсмена дружині Христині.

Того разу дівчина, схоже, зуміла знайти в собі сили і пробачити коханого, проте осінь 2020 року принесла їхнім відносинам нові випробування.

Артем Дзюба
Артем Дзюба

Після того як в Мережу злили неоднозначне інтимне відео, на якому футболіст займається самозадоволенням на камеру, йому довелося зіткнутися з масою проблем, починаючи з масового засудження і закінчуючи невизовом в збірну. Тим часом найбільшим ударом для Артема Дзюби може стати рішення його дружини, про яке не так давно дізналися журналісти. Як пише Popcake, дружина спортсмена Христина після цієї історії вирішила з ним розлучитися.

«За твердженням хорошого знайомого футболіста, Христина втомилася терпіти знущання з боку чоловіка і прийняла рішення подати на розлучення зі зрадником, незважаючи на те, що це може стати травмою для їхніх синів Максима і Микити», – пише видання, не називаючи імені джерела цієї інформації.

"Найбільше Христині неприємний той факт, що всій країні вже відомо, як вона виглядає в цій історії», – цитують журналісти слова співрозмовника.

Крім того, в публікації наводяться слова неназваної подруги сім'ї, яка стверджує, що дружина Дзюби знаходиться «на межі», і з розумінням ставиться до її рішення розлучитися.

"Спочатку він зганьбив її цією інтригою з Орзул, хоча вона і заявляє, що між ними був лише поцілунок. Навіщо вона взагалі підходила до одруженого чоловіка. Того разу Христина пробачила його і вірила, що чоловік зможе змінитися. Але тепер, коли про це дізналася вся країна... це ж сором який, не уявляю, як Христині ще вдається триматися. Повністю підтримую її рішення, зрозуміло, якщо вона доведе цю справу до кінця", - наводить видання слова дівчини.

Артем Дзюба
Артем Дзюба

Справедливості заради варто відзначити, що далеко не всі навколо ополчилися на футболіста після цієї дивної пікантної історії. Знайшлися ті, хто висловив підтримку Дзюбі, зазначивши, що критика на його адресу після публікації гучного відео виглядає як фарисейство.

Так, відомий співак Філіп Кіркоров заступився за спортсмена, нагадавши оточуючим, що саме Дзюба став одним з головних авторів успіху збірної Росії на Чемпіонаті світу 2018 року. Крім того, Філіп Бедросович назвав Артема Дзюбу «заручником ситуації» і закликав підтримати талановитого гравця національної збірної.

Підтримати футболіста зголосився навіть хокеїст Євген Малкін, який назвав подію «природним і не протизаконним». За словами зірки НХЛ, Дзюба повинен бути в збірній, незалежно від обставин в його житті, які до спорту не мають ніякого відношення.