Українська акторка та учасниця проекту Холостячка Ксенія Мішина розповіла, як її бив чоловік.

Як передає портал Українці, з посиланням на Факти ICTV, таким подробицями життя вона поділилася в інтерв’ю на одному з телеканалів.

"Це не та людина, про яку можна і потрібно говорити. Синочку тоді було чотири чи п’ять років. Він з’явився в театр і побив мене. Так, незрозуміло, за що, у стані алкогольного сп’яніння.

Я вийшла з вистави – і мене просто спустили зі сходів. А далі все – людина пропала. Навіщо, для чого приходив – взагалі не зрозуміло", - зазначила "Холостячка".

Зазначається, що акторка написала заяву правоохоронцям, але потім вирішила не продовжувати цю тему – і просто викреслила з життя батька своєї дитини.

Зазначимо, що 20 листопада на телеканалі СТБ вийшов п'ятий випуск романтичного реаліті Холостячка, під час якого Ксенія Мішина ближче познайомила чоловіків зі своїм повсякденним життям і роботою.

Нагадаємо, що у мережі показали, якими образами "Холостячка "Ксенія Мішина чіпляла чоловіків.

Раніше ми повідомляли, що головна холостячка Ксенія Мішина розповіла фанатам про наболіле. Українська актриса і танцівниця Ксенія Мішина звернулася до українських жінок у соціальній мережі. Також вона розмістила і кілька фотографій з проекту "Холостячка". Актриса розповіла своїм фанаткам про те, що вона зіткнулася з жорстким обманом на проекті "Холостячка".

Такоєж нагадаємо, що Євген Кот розкрив правду про стосунки з "холостячкою" Мішиною на "Танцях з зірками".