Українська актриса і танцівниця Ксенія Мішина звернулася до українських жінок у соціальній мережі. Також вона розмістила і кілька фотографій з проекту "Холостячка".

Відповідна публікація розміщена Ксенією Мішиною на її сторінці в Instagram.

Актриса розповіла своїм фанаткам про те, що вона зіткнулася з жорстким обманом на проекті "Холостячка".

"Найцінніше, що є у нас: дитинство і його безпосередність стали інструментом досягнення своїх корисливих цілей дорослою людиною. Багато пишуть мені слова підтримки, розповідають свої історії і запитують: що я відчула?! Вчора я відчула злість, образу і огиду. На мій превеликий жаль з цими емоціями стикаються мільйони жінок. Залишаючись один на один з усіма болями, проблемами і завданнями. У нас немає виходу, точніше ми його не шукаємо, ми просто йдемо і ставимо своїх дітей на ноги, без залишку віддаємо їм все", - звернулася Ксенія Мішина до своїх фоловерів.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Крім цього, українська актриса написала, що кожен з пари повинен нести відповідальність, коли з'являється дитина. А також вона звернулася до жіночої аудиторії із заявою, що вони не одні.

"Ви не одні, ми є один у одного. Не бійтеся звернутися за допомогою до мам, подруг, сестер. Запропонуйте допомогу, якщо ваша знайома опинилася в такій ситуації. Ніхто не застрахований від таких вчинків слабких і незрілих чоловіків", - написала танцівниця у своїй пості.

Нагадаємо, що Євген Кот розповів українській аудиторії про співпрацю з Ксенією Мішиною на шоу "Танці з зірками".

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ксенія Мішина розповіла українцям, хто є її фаворитом на проекті "Холостячка".