Відома українська прима-балерина та чуддя проєкту "Танці з зірками" Катерина Кухар любительниця конфліктів та скандалів. Деяких учасників "Танців.." кидає в піт, коли хтось згадує про неї, адже вона пересварилася майже з усіма. В останньому сезоні, наприклад, найбільше дісталося телеведучій Ольгі Фреймут. За їхніми сварками спостерігала вся країна, бо примі-балерині просто так "палець в рота" не покладеш. А ось у звичайному житті простою сваркою та колючим слівцем конфлікти не вирішуються.

Як передає портал Українці, Катерина Кухар виявилася затятою автомобілісткою, з якою постійно трапляються неприємні ситуації. Про це зірка розповіла "Світському життю".

Катерина розповіла, що вона є часним порушником правил дорожнього руху. А черговий випадок стався нещодавно.

Знаменитисть розповіла, що її автомобіль забрали на штрафмайданчик через неправильну парковку.

"Я їхала на зустріч і випадково не там припаркувалася. Вийшла, а моєї автівки немає. Зателефонувала чоловікові, сказала, що напевно машину вкрали, бо її немає, вона зникла. А він мене одразу питає, а де ти припаркувалася? Я відповіла, що дуже запізнювалася і припаркувалася біля посольства" розповіла прима-балерина.

Катерина Кухар дає інтерв'ю Світському життю

Жартуючи, Катерина навіть сказала, що звернеться до мера Києва Віталія Кличка з проханням про знижку на придбання автомобіля на штрафному майданчику.

Однак неправильне паркування - не єдине правило дорожнього руху, яке порушує Кухар. За її словами, через камери, які встановили на дорогах, місяць тому у неї вже було сім "листів щастя" за перевищення швидкості.

Нагадаємо, що Юлія Саніна та Катерина Кухар святкують важливу сімейну подію.

Раніше Українці повідомляли, що Катя Кухар скинула одяг і сіла перед камерою.

Також ми повідомляли, що розпалену суддю "Танців з зірками" застукали за лаштунками в обіймах учасника.