Українська зірка естради збирається виступити з концертами в Росії, щоб трохи заробити в складний період пандемії.

Читайте нас у Google News!

Софія Ротару
Софія Ротару

Заслужена артистка України Софія Ротару зібралася з концертами в Росію, адже вона там не була більше року у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Такою інформацією поділився концертний директор артистки Сергій Лавров. За словами видання "Собеседник", зірка зараз відчуває труднощі з грошима.

"Ситуація загострюється тим, що вона отримує гонорар тільки у валюті: 50 тисяч доларів. Так як євро підскочило, то і гонорар у співачки виріс автоматично. Знижувати його, як зробили російські зірки, Софія Михайлівна не хоче", – розповів директор співачки.

Софія Ротару
Софія Ротару

За словами Лаврова, Ротару періодично виступає безкоштовно. Як правило, це відбувається у виняткових випадках.

"За сольні виступи Софія Михайлівна, звичайно, просить гонорар. Але до друзів може поїхати безкоштовно. На ювілей Бабкіної в Кремль хотіла летіти, тому що їх пов'язує багаторічна дружба і добрі стосунки. За зйомки в новорічних вогниках на "Першому каналі" "і "Росії 1" Ротару теж не платять", - повідав Сергій.

Софія Ротару
Софія Ротару

За словами Лаврова, зараз замовники вибирають тих зірок, у яких не такі великі гонорари. Але найближчим часом Ротару все-таки відвідає Москву.

"Так, Софія Михайлівна дала добро Ігорю Крутому приїхати в Москву. Вона виступить на "Пісні року" і навіть готова відсидіти для цього карантин", – повідомив сенсаційну новину Сергій Лавров.