Українська співачка, телеведуча і актриса Ольга Полякова розмістила відео в соціальній мережі. Вона звернулася до своїх фанатів з розповіддю про те, як вона провела своє дозвілля.

Відповідне відео Ольга Полякова опублікувала в розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Вона здалася публіці в несподіваному для себе образі. Українська співачка лежить у себе в ліжку після ночі і знаходиться в не зовсім зрозумілому стані. Полякова лежить без макіяжу, її волосся не укладені, а голос - досить хрипкий.

Сторіз Полякової
Сторіз Полякової

"Добрий вечір, дівчатка і хлопчики. У сенсі Добрий день ... я мала на увазі Доброго ранку. Ми вчора так нормально "заквасили", я вам скажу. Я хочу, щоб ви мені написали, як вам формат такий, хотіли б ви ще, щоб ми "квасили", з ким би ви хотіли, щоб я "заквасила" і щоб ви хотіли, щоб я "заквасила". Мені шалено сподобалося вчора з моїми прекрасними подружечками-Машею і Сонею. Єдине, що я сьогодні не пам'ятаю – ранок або вечір і головка бо-бо. Тому що "квасити", дорогі мої, теж треба звичку мати, а я щось вийшла з форми",-звернулася до публіки Оля Полякова.

Можна помітити, що відео досить таки смішне, і можна тільки гадати, чим же займалася українська співачка разом зі своїми подругами, і що вони там "квасили".

Нагадаємо, що популярна українська співачка Оля Полякова не перестає діяти під час карантину і створила свій YouTube - канал "Васадулі Вагароде".

Як раніше повідомляв портал "Українці", епатажна артистка Оля Полякова не перестає радувати свою аудиторію і в черговий раз опублікувала відео в соціальній мережі.

Також портал "Українці" писав, що відома співачка Оля Полякова поділилася з публікою своїми планами.