Олег Винник є одним із популярніших співаків українського шоубізнеса. Прекрасна половина людства сходить з розуму коли бачить улюбленого виконавця або чує його пісні. Але серце співака вже давно зайняте.

Олег Винник
Олег Винник

За інформацією ЗМІ ймовірною дружиною співака є його бек-вокалістка Таюне. Хімію між виконацями неможливо непомітити. Підвердження цьому можна побачити в останньому випуску телевізійного проєкту "Танці з зірками"

Як передає портал Українці, Олег Винник був запрошеним ведучим балкону та виконавцем. Під час його виступу Таюне була поряд і вони показали справжню пристрасть.

Олег Винник цього вечора встиг пофліртувати із скандальною телеведучою та колишньою учасницею "Танців..." Ольгою Фреймут, яка зіставила компанію співаку на балконі.

Скріншот сторіз Ольги Фреймут
Скріншот сторіз Ольги Фреймут

Після закінчення телешоу Таюне була поряд із Олегом. Про це свідчить фотографія ведучого "Танців з зірками" Юрія Горбунова. На фото Таюне місце обнімає Юрія, а Олег стоїть поряд із ними.

Фото із Instagram Юрія Горбунова
Фото із Instagram Юрія Горбунова

Зазначимо, що нещодавно в мережу потрапили фотографії сина Олега Винника та Таюне. Виявилося, що хлопцю на ім'я Юліан 16 років і він займається професійним спортом та показує дуже добрі результати. Ці фото були зроблені у Німеччині.

Нагадаємо, що Олег Винник провів вечір у компанії симпатичної блондинки.

Раніше Українці повідомляли, що у мережі заговорили про роман Олега Винника і Насті Каменських.

Також ми повідомляли, що співак Олег Винник у соцмережі звернувся з проханням допомогти 10-місячній дитині, у якої діагностували спінальну м'язову атрофію.