Популярний український співак Олег Винник розбив не одне жіноче сердечко своїм дивовижним співом. Кількість його шанувальниць-вовчиць збільшується з кожним днем. Проте не співом єдиним артист вирішив брати своїх фанатів. Винник взяв участь у сьомому сезону популярного телепроєкту "Танці з зірками" у парі з Оленою Шоптенко. Але через зараження китайським вірусом пара була вимушена покинути проєкт. Але в останньому випуску він зробив сюрприз для своїх шанувальниць.

Як передає портал Українці, у 13 випуску "Танці з зірками" знаменитий співак став зірковим ведучім на балконі. Пару йому склала Ольга Фреймут.

Артисти під час підготовки до проєкту весело проводили час у невимушеній обстановці. У компанії знаменитого красунчика завжди сувора Фреймут не могла себе стримувати. По всій видимості Винник зміг розтопити її сердечко.

Скріншот сторіз Ольги Фреймут
Скріншот сторіз Ольги Фреймут

Також на балконі на якому зіркові ведучі підтримують учасників "Танців.." Винник та Фреймут станцювали невеличкий, але пристрасний танок.

Скріншот сторіз Ольги Фреймут
Скріншот сторіз Ольги Фреймут

Зазначимо, що Олег Винник в 13 випуску "Танців з зірками" встиг взяти участь у танцювальному номері із Сантою Дімопулос та Максом Леоновим. І звичайно співак не зміг лишити своїх шанувальників без вокального виступа і виконав "Як жити без тебе".

Нагадаємо, що співак Олег Винник ліг на траву і перетворився на сільського мачо.

Раніше Українці повідомляли, що у мережі заговорили про роман Олега Винника і Насті Каменських.

Також ми повідомляли, що український співак Олег Винник, який переніс коронавірус, розповів, як наразі почувається.