Популярна українська співачка та екс-солістка гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва наробила багато галасу через свій перший сольний відеокліп на пісню "gorit".

Як передає портал Українці, презентація першої сольної пісні співачки відбулася 19 листопада.

Ця пісня одразу посіла перші місця в найпрестижніших музичних чартах. Але саме через відео до цієї пісні втрапило в скандал та викликало негатив серед українців.

Надя Дорофєєва, скріншот із відео
Надя Дорофєєва, скріншот із відео

Справа в тому, що в одном моменті в кліпі співачка танцює на мосту над Алеєю Героїв Небесної Сотні, де вбивали учасників Революції Гідності і де вшановують їхню пам'ять.

Але сама співачка цей момент ніяк не коментую.

Під публікаціями нового відео співачки пролунало багато приємних слів та привітань, по всій видимості шанувальникам не дуже важливо де був знятий кліп.

До привітань Дорофєєвою приєдналася і співачка Наталя Могілевська, яка є колегою Наді про гумористичному шоу "Ліга сміху". Саме під запису чого концерту, Могилевська вручила букет Дорофєєвій і привітала з її успіхом.

"Надя, щиро вітаю тебе з початком сольної кар'єри!
Ти виконала великий шлях, і вклала багато зусиль, щоб прийти до цього!
Вірю в тебе, в твоє починання, і в Твій Успіх" - написала Могилевська на своїй сторінці в Instagram, виклавши момент коли вітає співачку.

Нагадаємо, що Дорофєєва, яка танцювала на місці загибелі українців, напоролася на жорстоку критику.

Раніше Українці повідомляли, що Надя Дорофєєва на містку над Алеєю Небесної сотні викликала гнів в українців.

Також ми повідомляли, що Надя Дорофеєва стала першою українською виконавицею, яка очолила музичний чарт Top 100 Apple Music Chart. Вона посіла перше місце з піснею Gorit.