Дружина російського актора Михайла Єфремова, засудженого за смертельну ДТП, Софія Круглікова після майже 20 років шлюбу вирішила подати на розлучення.

Як передає портал Українці, про цю інформацію повідомляє видання "Комсомольська правда" з посиланням на близького друга сім'ї.

Згідно зі словами інсайдерів, Круглікова не змогла пробачити чоловікові зраду з 36-річною актрисою Дариною Білоусовою.

Зазначимо, що на наступний день після аварії поліція знайшла актора вдома у молодої колеги – так і розкрився їхній давній та бурхливий роман.

"Софія зібралася розлучатися. Принципове рішення прийнято, тепер це питання часу. Для Міші, звичайно, це стане ударом, актом зради... Причина розлучення? Думаю, тут є й емоції, і холодний розрахунок. Соня не змогла пробачити чоловікові зраду з цієї молодою актрисою Дариною Білоусовою, яка ще й вилізла назовні", – заявило джерело.

Михайло Єфремов
Михайло Єфремов

Також, згідно зі словами близького друга сім'ї, Софія має намір скористатися тюремним терміном Єфремова, щоб розділити майно.

"Ну, а крім того, поки Михайло за ґратами, його майно легше поділити. Якщо зібрати всі накопичення, нерухомість та інше, набіжить дуже пристойна сума. Десятки, якщо не сотні мільйонів рублів. Зараз все це знаходиться у володінні Софії. Рідкісна ображена жінка в такому разі не жадала б помсти", – додав він.

Нагадаємо, що сім'я загиблого в ДТП з Єфремовим не вимагатиме гроші від актора.

Раніше ми повідомляли, що у квартирі, в який жила передбачувана коханка Михайла Єфремова актриса Дарина Білоусова, виявили жахливі речі. Про це в програмі "Прямий ефір" розговорилася господиня квартири Анна Захерман.

Також нагадаємо, що піп Охлобистін вимагає милості для злочинця Єфремова.

Після цього стало відомо, що Юрій Лоза нагадав про себе наїздом на Єфремова.