Українська співачка Тіна Кароль придбала дві ділянки землі в Карпатах, які знаходяться біля Верховини в Івано-Франківській області, але в різних селах.

Наприкінці серпня артистка оформила право власності на 2 гектари землі в селищі Бистрець урочище Росіш. Це селище досить далеко від туристичних маршрутів, але поруч Гаджинські водоспади, полонина Веснарка і гора Піп-Іван. Про це пише РБК.

Тіна Кароль, скріншот із відео
Тіна Кароль, скріншот із відео

Ще одна ділянка на 24,5 сотки знаходиться у селі Ільці, в долині річки Чорний Черемош. Це за 7 кілометрів від селища Бистрець. В Ільцях інфраструктура практично не розвинена, там є один підіймач і кілька кафе. Поруч знаходиться музей Гуцульської магії та будинок-музей, в якому кінорежисер Сергій Параджанов знімав легендарний фільм "Тіні забутих предків".

Згідно з документами земельні ділянки призначені для будівництва житлового будинку або громадських споруд. Це може бути, наприклад, готель.

Раніше Тіна Кароль в інтерв'ю для Катерини Осадчої зізналася, що стала багато подорожувати по Україні зі своїм сином. А навесні 2020 року вони піднялися на Говерлу. співачка додала, що її сину дуже сподобались гори і вона не проти навіть щось пошукати там для себе.

"Веня спробував справжню українську кухню. Побачив, як вівці пасуться, а потім спускаються вниз до місця, де їх будуть доїти, як це роблять чоловіки. Він був приголомшений цим. Я побачила Карпати з іншого боку. Зазвичай, приїжджала в Буковель, давала там концерти. А тут я поїхала в селища", - розповіла співачка. Тіна Кароль

Раніше ми повідомляли, Войченко заявила, що Остапчук хоче забрати в неї дітей: "Ти самотня, ти в стресі"

Нагадаємо, що нова дружина Остапчука накинулася на його колишню: "Я безплідна"

Нагадаємо, що Ольга Сумська підкинула хорошу ідею для новорічного столу: салат з кальмарами від Роксолани