Відомий український шоумен Володимир Остапчук прокоментував фотодокази його колишньої Олени Войченко про таємне листування з Христиною Гірник, коли ведучий ще був одружений.

В Instagram-stories фоловери ведучого поцікавилися, як він реагує на те, що екс-дружина говорить про його зради і SMS з Христиною. Шоумен відповів, що не враховує подібні закиди колишньої і пояснює вчинки Олени тим, що вона прагне йому "насолити".

Володимир Остапчук та Христина Гірник
Володимир Остапчук та Христина Гірник

Як є вислів "Я виходила заміж за кращого в світі чоловіка, а розвожуся з скотиною". Я, перш за все, думаю про дітей. Мені дуже неприємно, що у всю цю історію втягнута Христина, тому що вона взагалі не в чому не винна. Я і моя колишня дружина це прекрасно знаємо. Але вона отримує негатив в свою сторону, вся ця бруд її теж стосується. І ось вона тільки що надіслала, що вже пішли прямі погрози повідомив телеведучий

сторіз Володимира Остапчука
сторіз Володимира Остапчука

Остапчук також опублікував скрін листування Христини з незнайомкою, яка зазначила, що знає багато інформації про неї і погрожує розповісти все на телебаченні.

У відповідь на це, знаменитість заявив, що особисто буде розбиратися з кривдниками своєї сім'ї.

Володимир Остапчук та Христина Гірник
Володимир Остапчук та Христина Гірник

Знаєте, за своє життя я отримував величезну кількість загроз, шантажу або якихось інших речей, тому що, я публічна людина і прекрасно розумію, що людям потрібен рейтинг або щось ще. Але якщо ви хоч щось посмієте сказати або зробити на адресу моєї сім'ї-я вас особисто порву і ви будете мати справу тільки зі мною заявив шоумен

листування Володимира Остапчука
листування Володимира Остапчука

Не так давно колишня дружина Володимира Остапчука Олена Войченко заявила, що ще влітку минулого року побачила докази спілкування Вови і Христини в телефоні. Олена запевнила, що Гірник писала SMS шоумену, щоб він вже закінчував стосунки з мамою його двох дітей.