Українська співачка, учасниця гумористичного проекту "Жіночий квартал", "Кварталу-95" Віра Кекелія порадувала фанатів, розмістивши своє відео в соціальній мережі. Вона показалася в красивому вбранні перед зйомками.

Відповідне відео Віра Кекелія опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Популярна співачка постала перед публікою в елегантній сукні чорного кольору з відкритими плечима. Також на ній одягнені довгі жіночі рукавички чорного кольору.

На відео вона красиво і завзято танцює перед камерою, показуючи свою жіночу красу і чарівність.

"Розігрів перед концертом zhenskiykvartal_official 💜сьогодні ми, на жаль, без глядача в залі, але...ми достукаємо до вас через екрани телевізорів;)))", - прокоментувала свій пост артистка "жіночого кварталу".

Крім цього, уважний глядач зверне увагу, що на самому відео видно напис "TikTok", що, в свою чергу, говорить про те, що співачка також зареєстрована в цій мережі. Також вона написала посилання на свою сторінку "TikTok".

Фото Віри Кекелії
Фото Віри Кекелії

Публіка, яка підписана на артистку, не скупилася на компліменти і залишили чимало схвальних відгуків на її пост.

"Про боги, Віра, стрижка - 10 з 10😍 Кузьмичев просто чарівник 🪄 Ну дуже до лиця , красуня🔥 ✨", "принадність👍лялечка👍 👍 👍", - прокоментували відео фоловери віри.

Коментарі на пост Віри Кекелії в Instagram
Коментарі на пост Віри Кекелії в Instagram

Нагадаємо, що у мережі публікували теплі знімки віри Кекелії та її дитини.

Як раніше повідомляв портал " Українці", українська співачка Віра Кекелія порадувала публіку епатажним знімком.

Також портал "Українці" писав, що одна з учасниць "Жіночого кварталу" Віра Кекелія оприлюднила знімки зі смішною зачіскою.