Курйозна подія трапила у Чехії під час полювання. Історію розповів представник крайового управління поліції Чехії поручик Мілан Байцура.

Олень, налякавшись мисливських собак, в паніці вискочив з лісу і рогами зачепив зброю. Таким чином обеззброївши ошелешеного мисливця. Про це пише "Lenta"

"Під час полювання собаки, мабуть, налякали оленя, і він в паніці вискочив з кущів прямо на одного з мисливців. Пробігаючи повз мисливця, олень рогами зачепив його за лівий рукав куртки, порвав її і одночасно збив з плеча на свій Ріг рушницю, після чого зник у лісовій гущавині", - розповів поліцейський.

Олені, фото: кадр з відео
Олені, фото: кадр з відео

"На щастя, рушниця була незарядженою. Але поліція, лісники і мисливці все одно продовжують його пошуки, щоб зброя не потрапила в нехороші руки. Людина, яка знайшла рушницю, зобов'язана здати її в поліцію", - пояснив Байцура.

Як повідомив поліціянт, олень "відняв" у мисливця карабін 22-го калібру. Наразі відомо, що "озброєний" олень ховається десь в лісах Південно-чеського краю. Поки що пошуки рогатого "спецназівця" тривають.

Раніше ми повідомляли, у НАН України дали прогноз щодо коронавірусу: початок підйому захворюваності

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші