Українська співачка, дизайнер і відеоблогер Надія Дорофєєва опублікувала свіжі кадри в соціальній мережі. Вона здалася публіці в молодіжному образі і заінтригувала публіку цікавою заявою.

Відповідні фотографії Надя Дорофєєва розмітила в розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Колишня учасниця успішної групи "Время и Стекло" порадувала фанатів новими фотознімками. Вона одягнена у Великий светр оверсайз і джинси темного кольору.

Сторіз Наді Дорофєєвої
Сторіз Наді Дорофєєвої

При цьому, вона підняла светр, грайливо оголивши свій живіт, хвалячись своєю стрункою і красивою фігурою, а також вона розстебнула гудзик на своїх штанях для ефектного образу і спокусливого кадру.

Крім цього, Надя показала інтригуючий знімок з молодими людьми, які стоять поруч з нею, але осіб на даній фотографії не видно.

"Скоро познайомлю вас зі своїм складом", - інтригуюче прокоментувала свою фотографію артистка.

Сторіз Наді Дорофєєвої
Сторіз Наді Дорофєєвої

Також ні для кого не секрет, що співачка досягла висот популярності завдяки групі "Время и Стекло", в якій вона виступала зі своїм колишнім колегою Позитивом. Вони збирали стадіони на своїх концертах, але нещодавно було приємно рішення розформувати успішний колектив.

І ось, в цьому місяці Надя Дорофєєва вдало почала свою сольну кар'єру, випустивши свій перший кліп на пісню "Горит".

Ця пісня викликала море овацій, і відразу ж очолила рейтинг топ - 100 українських пісень, автоматично потрапивши на перше місце.

Нагадаємо, що у мережі показали досить незвичайний кадр з Надею Дорофєєвою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", що відома співачка Надя Дорофєєва вдало почала свою сольну кар'єру, випустивши свій перший кліп з піснею "горить".

Також портал "Українці" писав, що популярна молода артистка Надя Дорофєєва опублікувала фото на своїй сторінці в Instagram, похвалившись рейтингом своєї нової пісні.