Популярний російський артист, бізнесмен, лідер групи "Руки Вверх" Сергій Жуков розмістив знімок у соціальній мережі. Він звернувся до своїх фанатів із заявою про обережність.

Відповідну публікацію Сергій Жуков розмістив на своїй сторінці Instagram в розділі Stories.

Лідер групи "Руки вверх" в терміновому порядку звернувся до фанатів, розповівши, що в соціальній мережі Instagram з'явилися шахраї. Вони створили фейкову сторінку артиста і почали вести якийсь конкурс.

"Друзі! В Інстаграме знову активізувалися шахраї! Будьте пильні! Ніяких конкурсів зараз я не проводжу!", - з якоюсь злістю і розчаруванням прокоментував ситуацію російський співак.

Сторіз Сергія Жукова
Сторіз Сергія Жукова

Варто зауважити, що на скріншоті фейкової сторінки немає фоловерів, кількість підписників – 0. У свою чергу, це говорить про те, що Сергій - дуже уважний, і з серйозністю ставитися до того, що відбувається без його відома і від його імені. Він блискавично відреагував на те, що відбувається і тут же попередив своїх фанатів про шахрайство.

На сьогоднішній день на офіційній сторінці російського артиста багато шанувальників. Число людей, які на його підписані в соціальній мережі, перевалило вже за 2 мільйони. Не дивно, що шахраї вже не перший раз від імені співака влаштовують неправдиві конкурси та розіграші в надії обдурити і заробити на великій кількості фанатів артиста.

Нагадаємо, що популярний російський артист Сергій Жуков оприлюднив теплі кадри зі своєю дружиною в соціальній мережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий український співак Олег Винник повернувся на паркет танцювального шоу "Танці з зірками", щоб станцювати з однією з пар учасників.

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка і ведуча гучного проекту "Танці з зірками" Тіна Кароль вперше вийшла на паркет з танцем.