Балерина показала знімок в ніжному вбранні і отримала лаконічний коментар від співака.

Катерина Кухар
Катерина Кухар

Народна артистка України, прима-балерина Київського національного академічного театру опери та балету України ім. Тараса Шевченка Катерина Кухар блиснула грудьми.

Артистка позувала в наряді рожевого відтінку з вирізом без ліфчика і засвітила частину грудей, свідчить фото, опубліковане на її сторінці в Instagram.

Фото менш ніж за добу набрало понад 18 тисяч лайків і багато коментарів.

Зокрема, знімок "оцінив" співак Дмитро Монатік. Виконавець лаконічно прокоментував фото Кухар-розмістив три значка у вигляді вогню.

Катерина Кухар
Катерина Кухар

Як писали Українці раніше, суддя шоу " Танці з зірками" Катерина Кухар після свого виступу була помічена з імпозантним чоловіком.

Нагадаємо, що балерина Катерина Кухар бере участь в шоу "Танці з зірками" в якості судді. Але також вона виступає і в театрі. На своїй сторінці в соціальній мережі вона вирішила поділитися кадрами з Арамом Арзуманяном.

Виявляється, що актор відвідав балетну постановку Кухар і залишився в повному захваті. Після виступу вони зустрілися у фойє і обговорили останній випуск "Танці з зірками".

Катя Кухар і Арам Арзуманян
Катя Кухар і Арам Арзуманян

Варто відзначити, що актор Арам Арзуманян разом зі своєю партнеркою Тонею Руденко покинули шоу під час п'ятого ефіру. Але потім їх пара знову вийшла на паркет, щоб замінити хворих позитиву (Олексія Завгороднього) і Юлію Сахневич. Але судді їх знову вигнали з шоу.