Популярна українська співачка, дружина продюсера і репера Потапа Настя Каменських щосили підкорює не тільки вітчизняний, а й зарубіжний шоубізнес.

Не дивлячись на розпад дуету "Потап і Настя", дівчина змогла увірватися в шоубізнес під ніком NK з ще більш потужною фанатською підтримкою. І правда, зірка Каменських в сольному виконанні сяє набагато яскравіше, ніж в дуеті.

Сама дівчина зізнається, що її метою є отримання престижної нагороди Греммі. І, якщо подивитися на її успіхи, то, однозначно, у Каменських це вийде.

Нещодавно знаменитість презентувала новий кліп на пісню "VIBE", яким інтригувала досить довгий час. Так, артистка приміряла кілька спокусливих образів, а також змінила локації, то гуляючи по центру Києва і катаючись по вечірній столиці на автомобілі, то танцюючи і приймаючи пікантні пози в номері готелю.

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

Красуня зазначила, що створювати романтичну композицію їй допомагав коханий чоловік Потап, а також зізналася, що співає про неймовірне і пристрасне кохання двох людей, і можна припустити, що це не просто двоє придуманих коханих, а якраз вони з Потапом.

"NK-VIBE вже на YOUTUBE і всіх музичних платформах. Людина володіє неймовірним даром-вібраціями, які ми маємо. І кожен з нас може дарувати один одному енергетичні посили, немов меседжі. Пісня називається "Vibe", тому що вона передає всі ті емоції, які я відчуваю. У ній є всі глибинні відчуття, жіночі переживання. Це історія неймовірного кохання. У кожній миті, в кожній ноті присутні сильні вібрації пристрасті і потягу. Хочу, щоб слухач занурився в них і відчув цю силу сповна "