Українська телеведуча і журналістка Алла Мазур розмістила пост в соціальній мережі. Вона написала відверте звернення до української аудиторії.

Відповідну публікацію Алла Мазур розмістила на своїй сторінці у Facebook.

Українська ведуча говорить про важку долю людей, які зіткнулися з онкозахворюванням. Також вона поділилася і своїм гірким досвідом по боротьбі з хворобою даного характеру.

"Від не люблю я слово"ремісія"... Краще-одужання. Бо ремісія означає Для мене-ні, ще не все, далеко не все. Це тільки перерва, а потім хвороба повернеться!Але ж свідки знати моїм знайомим, хто щиро хоче підтримати і про цю ремісію запитує - як наждачкою по склу звучити для мене це слово?",- пише Алла Мазур у публікації.

Крім цього, українська телеведуча каже, що підтримка від близьких і рідних дуже важлива, але потрібно дуже акуратно і не байдуже звертатися до людей, які зіткнулися з онкохворістю.

"Непросто бути поруч з людиною, яка з хворобою бореться. Хочеться втішити. Надихнути. Вселити віру. Допомогти. Але так боїшся зачепити рану і розворушити її ще більше", - звертається до публіки ведуча "ТСН".

Також Алла Мазур розповіла про один проект, з яким нещодавно зіткнулася.

"Задяки проекту "Бути поруч" задумалася і я: як обережно варто підбирати слова з бажанням підтримати", - продовжила відома ведуча.

Нагадаємо, що українська телеведуча "ТСН" Алла Мазур вперше за довгий час оприлюднила фотографії зі своїм новим образом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома журналістка Алла Мазур оприлюднила фотографії зі свого літнього відпочинку.

Також портал "Українці" писав, що телеведуча Алла Мазур поділилася з публікою станом свого здоров'я.