Російський естрадний і оперний співак, народний артист України, майстер мистецтв Молдови, народний артист РФ Микола Басков порадував публіку своїм селфі, яке розмістив у соціальній мережі. Він показався на відпочинку в теплих краях.

Відповідну фотографію Микола Басков опублікував на своїй сторінці в Instagram.

На фотографії російський співак лежить на рушнику біля берега моря і тримає в руках телефон для того, щоб зробити селфі.

Можна помітити, що 44-річний артист знаходиться у відмінній формі і досить молодо виглядає.

Крім фотографії народний артист опублікував вірш і. Лебедєвої під своєю фотографією.

"Нам форма щастя не відома Розрахунку в щастя не буває Воно від Неба до нас приходить Його любов нам посилає Все заради щастя тут твориться І біль і біди і напасті і ось відпустять раптом на час Щоб відчули щастя Коли отхлынут випробування Коли припливом радість хлюпоче Коли любовне мить і тіло видихом тріпоче Перетворюються всі душі Погляди в небо дивляться ясно тоді в коротку хвилину Всі розуміють слово щастя Ми в довгому довгому коридорі Де численні двері з ключем в руках Ми шукаємо раю як у вулканічній печері Нам форма щастя знаємо все що значить погано про ця пауза - мовчання-все інше метушня!!! І. Лебедєва", - підписав свій пост оперний співак.

Нагадаємо, що популярна артистка Оля Полякова оприлюднила відео цікавого характеру на своїй сторінці в Instagram.

Як раніше повідомляв портал " Українці", відома українська співачка Ані Лорак порадувала публіку ніжним образом.

Також портал "Українці" писав, що популярна артистка Ані Лорак випустила новий кліп, який розчарував шанувальників.