Український співак, учасник шоу "Голос країни", заслужений артист України Арсен Мірзоян розмістив фотографію в соціальній мережі. Він здався фанатам на одній з ранкових передач в оточенні інших знаменитостей.

Відповідну фотографію Арсен Мірзоян опублікував на своїй сторінці в Instagram.

На фотографії український співак показався в оточенні інших відомих людей української естради-Надія Мейхер, Юрій Горбунов та інші відомі телеведучі.

"Отакий раночок!",- прокоментував свій пост засліджений артист України.

Також варто відзначити дружню атмосферу на знімку, всі знаменитості стали поруч один з одним і з посмішками на обличчі обнялися для спільного групового знімка.

Відомо, що український співак і композитор народився 20 травня 1978 року в місті Запоріжжя. Він став відомим в ближньому зарубіжжі завдяки участі в проекті "Голос країни". Не дивлячись на те, що артисту не вдалося дійти до фіналу проекту, він все так же продовжує радувати талантом своїх фанатів, випустивши альбоми "Не Магеллан", "Идиоты", "1000 раз" і безліч кліпів.

Крім цього, артист планує незабаром випустити свій новий студійний альбом.

Також варто відзначити, що свій ранній творчий потенціал артист почав проявляти ще в інституті, беручи участь в КВК і проекті "Сміх без правил".

Нагадаємо, що популярний український артист Олег Винник розмістив відео свого танцю на своїй сторінці в Instagram.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий український співак DZIDZIO розповів аудиторії, що захворів коронавірусом.

Також портал "Українці" писав, що український артист Олександр Пономарьов розповів про зради своєї дружини.