Радянська і російська естрадна співачка, композитор-пісняр, режисер, продюсер, актриса і телеведуча, народна артистка СРСР Алла Борисівна Пугачова розмістила фотографію в соціальній мережі. Вона здалася публіці в домашньому щоденному образі.

Відповідну фотографію Алла Пугачова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Легенда російської естради не перестає радувати своїх фанатів знімками домашнього характеру. Вона постала перед публікою в халаті і панамі після прийому ванних процедур.

"Всім, у кого сьогодні банний день.З легкою парою☺️ # банядома# без маски.😅 ",- прокоментувала свій пост "примадонна".

Варто відзначити, що російська співачка в своєму 71-річному віці є активним користувачем соціальних мереж. Вона ретельно публікує фотографії зі свого життя і зовсім не соромиться показувати себе без макіяжу.

Мільйонна публіка, яка стежить за кожним постом Алли Пугачової, залишає безліч відгуків.

"Аллочка ми вас дуже любимо❤️💖💞", "Улюблена наша 😍😍😍", "Чітка 🌟💖", "Клас🔥🔥", "Красива 😍 Особа ідеальне 🌸", "Красива, улюблена😍😍😍😍😍. Довгих років в здоров'ї🥰🥰🥰🥰🥰🌺🌺🌺🌺🌺", "з легким паром, Алла Борисівна! 🥰 ", "Люблю ❤️", - прокоментували пост "примадонни" фоловери.

Коментарі на пост Алли Пугачової в Instagram
Коментарі на пост Алли Пугачової в Instagram

Коментарі на пост Алли Пугачової в Instagram
Коментарі на пост Алли Пугачової в Instagram

Також відомо, що вона зі своїм п'ятим чоловіком Максимом Галкіним частенько показують своїх дітей і те, як вони разом проводять дозвілля в домашній обстановці.

Нагадаємо, що Російський комік і чоловік Алли Пугачової Максим Галкін оприлюднив фотографію з їхніми дітьми.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі розмістили фотографію зіркової пари Алли Пугачової і Максима Галкіна.

Також портал "Українці" писав, що чоловік Алли Пугачової Максим Галкін опублікував відео, на якому показав сімейне дозвілля.