Хлопець на стіні свого будинку помітив гігантського павука, так що користувачі Twitter благають людину переїхати.

Гігантський павук-мисливець, який неспшно повз по стіні, шокував нічого не підозрюючого господаря будинку.

гігантський павук
гігантський павук

Джейк Грей з Кернса, Крайня Північ Квінсленда, Австралії, опублікував в мережі фотографію найгіршого кошмару кожного арахнофоба з написом "Тепер це будинок павука".

Видання 7 News Брісбена поділилося знімком Джея із зображенням восьминогого звіра в Twitter, що викликало справжній жах користувачів з усього світу.

Канал новин запитав в Інтернеті: "ви коли-небудь бачили павука такого розміру? Вчора Джейк Грей опублікував в Інтернеті фотографію павука-мамонта-мисливця".

Одна людина, глузливо, прокоментувала: "зараз я відчуваю заздрість до американців і їх легкого доступу до штурмових гвинтівок AR-15".

гігантський павук
гігантський павук

Для деяких єдине, що можна було зробити після того, як вони помітили будинку павука-мисливця, - це Продати будинок.

"Боже праведний. Не вистачає тільки сідла, таке воно велике. Видно, що на галявині перед будинком піднімається знак "Терміново продається".

Інший сказав: "О ні! Фотографія повинна супроводжуватися попередженням про шкоду для здоров'я. Я б з'їхала, тому що, як сказала моя мати... вони завжди приводять з собою друга... і я занепокоївся б про місцезнаходження зазначеного друга".

Не всі відреагували на твіт з таким же жахом, хоча деякі навіть вказали на позитивні сторони наявності мисливця поруч з будинком.

"Схоже, його добре нагодували, сперечаюся, що навколо його будинку немає мертвих комах. Вони кращі на світі... " - прокоментував менш переляканий Користувач.

гігантський павук
гігантський павук

Інший написав: "деякі люди тримають їх у віконних рамах, щоб зменшити популяцію мух. Мисливці напрочуд милі. Я не люблю виймати їх, тому що у мене рідко буває досить велика чашка і я турбуюся про їх ногах".

Начебто новий сусід Джейка по дому не був досить страхітливим-інші користувачі відзначили, що могло бути набагато гірше.

"Заради інтересу зарубіжних читачів, це навіть не найгірший вид павуків в Австралії. Насправді, я сумніваюся, що вони навіть потрапили в першу десятку", - сказав хтось.