Популярний український автор і виконавиця пісень Наталія Могилевська розмістила відео новорічного характеру в соціальній мережі. Вона здалася зі своїми колегами по шоу-бізнесу Потапом і Ігорем Ласточкіним.

Відповідні відео Наталія Могилевська опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

На відео помітно, що українська співачка в передчутті новорічного свята, вона одягнена у вільне чорне плаття, туфлі на підборах і бежеву блузку, а на голові у неї - вінець з пір'я – шапка індіанця.

Крім цього, варто відзначити, що праворуч від співачка стоїть Олексій Потапенко, а зліва – Ігор Ласточкін, і вони синхронно танцюють під пісню "Jingle Bells".

Сторіз Наталії Могилевської
Сторіз Наталії Могилевської

Відомі шоумени і співачка знайомі вже досить давно, так як вони неодноразово зустрічалися на гумористичному шоу "Ліга Сміху" в ролі тренерів. Не дивлячись на те, що в самому шоу вони змагалися один з одним і були "суперниками", зірки досить близькі і дружать.

Наталя Могилевська відома своїми стараннями, вона брала участь у різноманітних телепроектах країни, таких як "Танці з зірками","Ліга сміху " та інші. Крім цього, варто відзначити те, що за час гумористичного шоу Наталя стала більш відкритою і веселою.

Нагадаємо, що відома артистка України Наталія Могилевська порадувала фанатів кардинальною зміною іміджу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Наталія Могилевська не перестає дивувати публіку різноманітними "перевтіленнями".

Також портал "Українці" писав, що народна артистка України Наталія Могилевська зізналася у своїх почуттях до журналіста Дмитра Гордона.