Українська співачка Злата Огнєвіч захворіла на китайський вірус і розповіла, як проходила хвороба.

Як передає портал Українці, про цю інформацію вона заявила на своїй сторінці в Instagram.

Згідно з її словами, все почалося з того, що вночі вона відчула, як невидиме кільце стискало її шию і в горлі сильно дерло.

"Я періодично розсмоктувала пастилки від ангіни, вони зазвичай мене рятують. Ранок. Почалися всі ознаки ГРВІ, прийняла звичайні ліки. Маску, рукавички в маркет надягнула, вважаю, коли ти хворий на будь-яку застуду – ти просто зобов'язаний носити засоби захисту, щоб інших не заражати!", – написала артистка.

Вже увечері горло раптово перестало боліти й Огнєвіч звернулася по допомогу до свого батька, який працює лікарем.

"І ось, я вже поспішаю в аптеку: купити ДН + ФН (він "розріджує" кров). Ось і всі ліки для зняття/полегшення симптомів. Ну, ще вітамін C, D у потрійній дозі, а також пити дуже багато теплої води", – зазначила співачка.

Також вона розповіла, що протягом восьми днів сама вводила собі всі ліки.

Ари цьому, температура у знаменитості була всього один день – 38,2. А після того, як у неї почався інфекційний кашель – їй довелося три дні пити антибіотик.

Огнєвіч заявила, що антибіотик безсилий проти вірусів. За її словами, коли лікарі "про всяк випадок" призначають його – це справжній жах, і вони труять організм хімією.

"На п'ятий день хвороби почалося катування – геть зникли нюх і смак! Уявіть, що ви не відчуваєте жодного запаху, а вся їжа – як вологий папір. До цього додайте постійне відчуття нудоти протягом тижня, як після бурхливої вечірки або під час вагітності", – повідомила співачка.

Водночас, через тиждень нюх артистки повернувся частково, а через місяць – вже повністю.

"Загалом, це зовсім не страшно, я про легку форму. А на неї хворіють близько 80% заражених. Головне, вчасно розпочати лікування та мислити позитивно!", – підсумувала Огнєвіч.

Нагадаємо, що Ірина Білик вперше розкрила приголомшливу таємницю: була за крок до онкохвороби.

Раніше ми повідомляли, що дочка онкохворої Анастасії Заворотнюк поділилася фото зі своєю матір'ю: "ми впораємося".

Також нагадаємо, що станом на 30 листопада 2020 року в Україні зафіксовано 9 946 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, за добу захворіли 570 дітей та 360 медпрацівників.