Професійна українська тенісистка, колишня третя ракетка світу в одиночному розряді Еліна Світоліна порадувала своїх фанатів знімками зі свого тренування. Вона здалася публіці в спортзалі.

Відповідні фотографії Еліна Світоліна опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Українська тенісистка є активним користувачем соціальної мережі. Вона неодноразово показує публіки фотографії свого дозвілля, цього разу вона здалася в тренажерному залі після активного тренування.

Еліна Світоліна на кадрі одягнена в спортивний костюм чорного кольору-майка і бриджі фірми "Nike", а в руці вона тримає телефон для того, щоб зробити фотографію.

Спортсменка поділила фотографію на дві частини, які символізують характер різних людей, які ходять в спортивний зал. На першому кадрі вона показує себе здивовано, тримаючи себе за бік, ніби незадоволеною своєю фігурою, а на другому, навпаки, дівчина показує себе зарядженою і в бойовому настрої.

"Є 2 типи настрою, коли дивишся на себе в тренажерці 😬 😅 який у вас? #Нормальнобитьнеідеальним", - прокоментувала свій пост українська тенісистка.

Люди, які підписані на сторінку Еліни, залишили відгуки на публікацію.

"клааас, бомбові фотки❤️", "Wonderful", "Love u Elina", "❤️❤️💪💪", - прокоментували фоловери пост української спортсменки.

Коментарі на пост Еліни Світоліної в Instagram
Коментарі на пост Еліни Світоліної в Instagram

Коментарі на пост Еліни Світоліної в Instagram
Коментарі на пост Еліни Світоліної в Instagram

Нагадаємо, що професійна спортсменка і красуня Дарина Білодід оприлюднила знімок зі своєї недавньої прогулянки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська тенісистка Еліна Світоліна показала, якою вона може бути поза тенісним кортом.

Також портал "Українці" писав, що Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід оприлюднила фотографії домашнього характеру.