Російський репер Баста (Василь Вакуленко) заявив, що він українець, і відмовився відповідати на питання, кому належить Крим. Він розповів про те, чому йому заборонили відвідувати Україну, а за що його позбавили посвідки на проживання в Литві.

Як передає портал Українці, про це він заявив в інтерв'ю для передачі "Обережно, Собчак!".

Репер Баста не відповів на питання ведучої Ксенії Собчак про те, чий Крим. Він зізнався, що не хоче обговорювати цю тему, оскільки вона розпалює конфлікт між Україною та Росією.

Ксенія Собчак
Ксенія Собчак

"Я про це не кажу. Я українець, моя бабуся з Києва, мій дідусь з Кривого Рогу, моя мама українка. І я дбайливо ставлюся і до України, і до Росії. Я вважаю, що необдумані висловлювання, модні або немодні, підкидають дров в цю піч", - заявив музикант.

Собчак нагадала Басті, що Україна закриває свої кордони для тих, хто визнає Крим територією Росії або відвідує півострів без відома української влади. Однак музикант сказав їй, що після суду йому дозволили ще раз відвідати Україну. Він також розповів про війну на Донбасі.

"Для людей з обох сторін-це величезна трагедія", - заявив репер.

Баста
Баста

Василь Вакуленко народився 20 квітня 1980 року в Ростові-на-Дону. Все життя він прожив у Росії. Він мав дозвіл на проживання в Литві, але його позбавили через незаконну підприємницьку діяльність.

Варто зазначити, що реперу Басті було заборонено в’їзд в Україну в 2018 році та його додано до списку осіб, які загрожують безпеці країни.

Але у 2020 році стало відомо, що ім'я Басти було вилучено з "чорного списку" і знову дозволено відвідувати Україну.

Нагадаємо, що російський репер Баста повідомив про особисту трагедію.

Раніше Українці повідомляли, що Ксенія Собчак засвітила вагітний животик.