Актриса Мер'єм Узерлі влаштувала переполох серед шанувальників. Знаменитість натякнула на можливе продовження серіалу "Величне століття".

В історичній турецькій теленовелі Мер'єм Узерлі виконала роль Хюррем-султан-обраниці султана Сулеймана. Робота в "Величному столітті" подарувала актрисі безліч професійних нагород і світову популярність.

Мер'єм Узерлі
Мер'єм Узерлі

Зараз Узерлі живе і працює в Німеччині. Зірка активно знімається і чекає другу дитину. Днями в особистому мікроблозі Мер'єм опублікувала цікавий колаж. На ньому вона зображена в різних образах. Серед інших можна побачити героїню актриси Хюррем-султан.

"Далі буде", - підписала пост зірка турецької картини. Підписники вирішили, що Мер'єм Узерлі натякає на продовження серіалу "Величне століття".

Пізніше знаменитість пояснила, що її неправильно зрозуміли. Актриса мала на увазі майбутні ролі, які сподівається отримати в 2021 році. Втім, знаменитість відповість згодою, якщо турецькі кінематографісти знову покличуть її в картину про султана Сулеймана.

Творці серіалу "Величне століття" зараз зайняті новою історичною драмою. Серіал розповість про паші Хайреддіна Барбаросса.

Він був адміралом османського флоту. Барбаросса був сучасником султана Сулеймана тому, теоретично, Мер'єм Узерлі могла б з'явитися в стрічці в образі Хюррем.

Вагітна Мер'єм Узерлі
Вагітна Мер'єм Узерлі

З чуток, головну роль у новій теленовелі виконає 30-річний Чагатай Улусой. Актор відомий за межами Туреччини завдяки роботі в картині" захисник", права на яку купив Netflix.