Українська співачка Ані Лорак, яка останнім часом живе та працює в Росії, поділилася спільною фотографією з російським співаком Сергієм Лазаєвим. Відповідне фото з'явилося в Інстаграмі співачки.

На знімку Ані Лорак з пристрасним поглядом сидить поряд зі своїм другом Сергієм Лазарєвим, з яким їй свого часу приписували роман.

"Знову разом! Знову поруч!", - написала вона в описі до фотографії.

Ані Лорак і Сергій Лазарєв, фото: instagram.com/anilorak
Ані Лорак і Сергій Лазарєв, фото: instagram.com/anilorak

Нагадаємо, раніше ходили чутки, що між артистами є дещо більше, ніж просто дружба. Їм приписували любовний роман. Сам Лазарев неодноразово заперечував інформацію про роман з Ані Лорак.

Влітку, Сергій Лазарєв опублікував спільне фото з Ані Лорак, написавши:

"Як же я сумував за тобою, дорога Кароліна @anilorak ❤️ через роки , через відстані, наша дружба міцна і стабільна! Слава Богу! ❤️"

Ані Лорак і Сергій Лазарєв, фото: instagram.com/lazarevsergey/
Ані Лорак і Сергій Лазарєв, фото: instagram.com/lazarevsergey/

Раніше ми повідомляли, Dzidzio перетворився у філософа і показав себе в молодості: "Не можу повірити". Популярний український співак Михайло Хома - Dzidzio - поділився на своїй сторінці в Інстаграмі відео зі своєї молодості. На кадрах артист зовсім ще юний отримує гран прі за участь у фестивалі

Нагадаємо, що Джамала змушена була працювати в "пекельних" умовах, щоб вижити: "Плакала, але продовжувала". Артистка зізналася, що вона хоча і плакала постійно, але продовжувала працювати

Нагадаємо, що Ольга Сумська підкинула хорошу ідею для новорічного столу: салат з кальмарами від Роксолани