Відома артистка, гумористка, успішна українська леді, багатодітна мама Олена Кравець розмістила фотографію в соціальній мережі. Вона здалася аудиторії в домашньому образі.

Відповідний знімок Олена Кравець опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

На фотографії українська артистка постала перед публікою в щоденному образі-картата сорочка чорно-білого кольору, під якою можна побачити білу футболку, а на обличчі зовсім не було макіяжу. Вона тримає в руці телефон марки "Apple", щоб зробити фотографію в дзеркалі.

Сторіз Олени Кравець
Сторіз Олени Кравець

Крім цього, на передньому тлі знімка можна помітити гілку ялини і два свічники з написами, на яких видно червону святкову стрічку.

"Коли цілий день прикрашали будинок з Євгенія Хмарук і, здається, могли б ще кілька...", - підписала свою фотографію Українська знаменитість.

Відомо, що Олена Кравець є однією і головних артисток студії "Квартал-95", а також главою "Жіночого Кварталу". Вона славиться своїм унікальним жіночим гумором і бере участь майже в кожному номері гумористичних виступів "Квартал-95" і "Жіночий Квартал".

Крім цього, відомо, що вона була членом журі "Ліги сміху" і відмінно себе там проявила в ролі тренера.

Нагадаємо, що у мережі опублікували шикарні знімки з недавнього виступу "жіночого кварталу".

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Олена Кравець розмістила публікацію в соціальній мережі, в якій подякувала Потапу.

Також портал "Українці" писав, що популярна гумористка Олена Кравець порадувала публіку домашнім відеороликом, на якому показала свого сина.